Advertisement
Advertisement

Wielkie kino w TNT! Już dziś – Sherlock Holmes: Gra cieni!

Wielkie kino to stały cykl filmowy stacji TNT, w ramach którego wyświetlane są największe i najważniejsze produkcje, niezależnie od gatunku. Nie zabraknie bohaterów działających na granicy prawa, tajemnic, które czekają na rozwiązanie oraz pościgów. Każdy widz na pewno znajdzie coś dla siebie.

Dzisiejsza propozycja przybliża postacie dwóch detektywów – Sherlocka Holmesa (Robert Downey Jr.) i dr. Johna Watsona (Jude Law). Przebiegły profesor James Moriarty (Jared Harris) knuje intrygę, której celem jest wywołanie wojny w Europie. Przyjaciele, łącząc siły, próbują powstrzymać złoczyńcę i zaplanowane przez niego wydarzenia. Zapraszamy na seans dziś o 21:00!


Majowa seria zakończy się dramatem kryminalnym „Gdzie jesteś, Amando”, na podstawie powieści Dennisa Lehane’a. Film opowiada o poszukiwaniach czteroletniej dziewczynki, która w tajemniczych okolicznościach zaginęła na przedmieściach Bostonu. Podczas śledztwa, które prowadzi dwójka detektywów – Patrick Kenzie i Angie Genarro (Casey Affleck i Michelle Monaghan) wychodzą na jaw nieoczekiwane fakty.

Czerwiec przyniesie film „Con Air – lot skazańców”. Kiedy Cameron Poe (Nicolas Cage) wychodzi po ośmiu latach z więzienia, pragnie jak najszybciej wrócić do rodziny i poznać swoją córkę. Niestety główny bohater musi walczyć o przetrwanie, kiedy podczas podróży do domu, okazuje się, że wraz z nim na pokładzie samolotu są jedni z najbardziej niebezpiecznych przestępców w amerykańskim systemie karnym.

Tydzień później TNT zaprezentuje produkcję science fiction „Pacific Rim”, przedstawiającą ludzkość na skraju zagłady, która walczy z siejącymi spustoszenie kosmicznymi stworzeniami, Kaiju. Nadzieją mieszkańców Ziemi są dwaj piloci, którzy potrafią sterować Jaegerami – gigantycznymi humanoidalnymi robotami.

W  ramach „Wielkiego kina” można też zobaczyć „Świętych z Bostonu”. Przekonani o wypełnianiu boskiej woli oraz moralnego obowiązku, irlandzcy bliźniacy Conner i Murphy MacManus (Sean Patrick Flanery i Norman Reedus) w brutalny sposób i na własną rękę pozbywają się z Bostonu przestępców.

Czerwcową odsłonę cyklu zamknie „The Losers: Drużyna potępionych” – klasyczny film akcji o grupie komandosów Amerykańskich Sił Specjalnych. Członkowie elitarnej jednostki mają do wykonania tajemniczą misję w samym sercu boliwijskiej dżungli. Na miejscu sprawy przyjmują nieoczekiwany obrót.


Emisje w każdą środę, o godz. 21:00.

01.05 – Gangster Squad

08.05 – Skazani na Shawshank

15.05 – Wyścig

22.05 – Sherlock Holmes: Gra cieni

29.05 – Gdzie jesteś, Amando

05.06 – Con Air – Lot skazańców

12.06 – Pacific Rim

19.06 – Święci z Bostonu

26.06 – The Losers: Drużyna potępionych

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?