Wiemy ile schudł Joaquin Phoenix do roli Jokera!

Reżyser filmu Joker, Todd Philipps w wywiadzie zdradził ile wagi stracił Joaquinn Phoenix wcielając się w Arthura Flecka w nadchodzącym filmie DC.

Wizerunek postaci w wykonaniu Joaquina Phoenixa jest chwalony ponad miesiąc od premiery filmu. Joker trafi na festiwal filmowy w Wenecji już w ten weekend. Reżyser Todd Philips w ostatnim wywiadzie dla LA Times opowiedział o poświęceniu Joaquin Phoenix roli  i ujawnił, że aktor stracił aż 23 kilogramy przed rozpoczęciem nagrywania filmu!

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Irlandczyk – problemy z dystrybucją kinową

Od aktorów, którzy przyjmują rolę Jokera, oczekuje się dramatycznej transformacji fizycznej. Joaquin Phoenix wygląda, jakby podążał śladami Jareda Leto i Heatha Ledgera. Joker został opisany na kilka sposobów w komiksach, od jego charakterystycznego, chudego wyglądu, aż po masywny. Wielu zaczęło zauważać transformację Joaquina Phoenixa przed rozpoczęciem nagrywania filmu w zeszłym roku, kiedy zaczął zapuszczać włosy i tracić kilogramy.

Joker ma być filmem kryminalnym o osobie odtrąconej przez społeczeństwo. Akcja ma być osadzona w latach 80. i niepowiązana w żaden sposób z wcześniejszymi wyczynami uniwersum DC. Oprócz Phoenixa wystąpią w filmie również: Bryan Callen, Marc Maron, Robert De Niro, Zazie Beetz oraz Frances Conroy. Film trafi do kin 4 października 2019 roku.

źródło: heroichollywood/ iustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?