Wiemy, kiedy Mała syrenka w wersji live-action rozpoczyna produkcję!

Mała syrenka jest kolejną klasyką Disneya, która otrzyma swoją aktorską wersję. Teraz pojawiły się informacje o rozpoczęciu zdjęć.

Wygląda na to, że produkcja rozpocznie się na dobre w kwietniu 2020 roku, z planami na ich zakończenie w sierpniu. Prace nad głosami bohaterów mają się jednak rozpocząć dopiero w styczniu tego samego roku. Twórcy rozglądają się za takimi lokacjami, jak Kajmany czy Afryka.

Mała syrenka

Fot. Disney

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – nowy spot. Mściciele na statku Rocketa!

Pierwotna wersja Małej syrenki zarobiła ponad 211 milionów dolarów w globalnym box offisie, stając się ponadto domowym bestsellerem. Film spopularyzował takie utwory jak Under The Sea i Part of Your World. Produkcja została oparta na brutalnej baśni Hansa Christiana Andersena, która opowiadała o szesnastoletniej syrence – księżniczce o imieniu Ariel. Bohaterka pragnęła zostać człowiekiem.

Źródło: hnentertainment.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?