AdvertisementWilcze echa – świat na krawędzi wojny w zwiastunie thrillera

Wilcze echa to francuski thriller o załodze okrętu podwodnego, w którym występuje gwiazda Nietykalnych Omar Sy. W sieci zaprezentowano polski zwiastun produkcji.

Opis kinowy: Załoga Tytana – supernowoczesnej łodzi podwodnej z napędem atomowym, wykonuje misję wojskową u wybrzeży Syrii. W pewnym momencie doskonale wyszkolony specjalista obsługi sonaru melduje niezidentyfikowany dźwięk dobiegający z morskich głębin. Chwilę później okręt zostaje zaatakowany, a dowódcom z trudem udaje się uratować załogę od pewnej śmierci.  Gdy wszyscy bezpiecznie docierają do portu, okazuje się, że świat znalazł się na krawędzi wojny nuklearnej. Dowództwo otrzymuje wiadomość, że w stronę Francji zmierza pocisk z głowicą atomową. Załoga okrętu Titane otrzymuje rozkaz kontrataku, po czym niezwłocznie wyrusza na misję, która może doprowadzić do globalnego konfliktu na niewyobrażalną skalę. Coś jednak nie daje spokoju specjaliście od analizy podwodnych dźwięków. Jeżeli jego podejrzenia są słuszne, to może się okazać, że najnowocześniejsza technologia przegra walkę z genialnie zaplanowanym podstępem.

Zobacz również: Nietykalni po amerykańsku! Pierwszy zwiastun filmu The Upside!

W rolach głównych występują Omar Sy, Mathieu Kassovitz, Reda Kateb i François Civil. Za reżyserię odpowiada Antonin Baudry.

Wilcze echa w polskich kinach od  5 kwietnia.

Źródło: info. prasowa / ilustracja: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jakub pisze:

Polowanie na Czerwony Październik 2.0

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?