Winter Soldier w solowym filmie o Czarnej Wdowie?

Prace na planie solowego filmu o Czarnej Wdowie trwają pełną parą. Nic zatem dziwnego, że fani doszukują się nowych informacji na temat przyszłorocznej produkcji Marvel Studios na własną rękę i to z pozytywnym skutkiem.

W ciągu kilku ostatnich dni dowiedzieliśmy się, że to właśnie Taskmaster będzie głównym antagonistą produkcji. Otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie akcji filmu, która będzie rozgrywać się pomiędzy wydarzeniami z Captain America: Civil War oraz Avengers: Infinity War. Ponadto znany z serialu Stranger Things aktor, David Harbour wcieli się w postać Red Guardiana – rosyjskiego odpowiednika Kapitana Ameryki. Jakby tego było mało, Sebastian Stan (a.k.a. Winter Soldier) został zauważony z czymś, co może wskazywać na cameo lub jakieś zaangażowanie w filmie o Natashy Romanoff!

Jak widać na opublikowanym przez jednego z fanów zdjęciu, aktor ma na sobie czapkę z logiem Czarnej Wdowy. Szczerze mówiąc, może to być po prostu zbieg okoliczności, ale istnieje duża szansa, że gadżet ​​został przekazany tylko członkom zespołu produkcyjnego, który pracuje nad filmem. 

Warto przypomnieć, iż Nat i Bucky wpadli już na siebie w zagranicznej misji w 2009 roku, a The Falcon and The Winter Soldier to pierwsza seria Disney +, która pojawi się po Wdowie. Czy jest zatem możliwe, że Sebastian Stan kręcił właśnie scenę po napisach łączącą obie produkcje? Premiera Black Widow została zaplanowana na 1 maja 2020 roku. 

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Pasjonat nowych technologii, gadżeciarz, maniak seriali i fan Marvela oraz Star Wars. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam. Cenię dobre RPG-i i gry akcji.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?