AdvertisementWiseau i Sestero jako Joker i Batman w scenie przesłuchania z Mrocznego Rycerza!

Pamiętacie, jak kilka miesięcy temu jedyny w swoim rodzaju, genialny reżyser, producent, scenarzysta i aktor w jednym, Tommy Wiseau postanowił w krótkim materiale spróbować swoich sił jako Joker? Teraz robi to ponownie!

Tym razem wraz ze swoim wieloletnim przyjacielem, Gregiem Sestero postanowili wspólnie odegrać jedną z najważniejszych scen z Mrocznego Rycerza, a mianowicie scenę przesłuchania. Znakomity efekt ich pracy możecie zobaczyć poniżej. Czy Tommy poradził sobie z tą rolą lepiej niż Heath Ledger? Oceńcie sami! Przy okazji panowie ogłosili, że już 25 września, czyli jutro na platformie iTunes zadebiutuje ich nowy projekt pt. Best F(r)iends.

Best F(r)iends to thriller noir napisany i wyreżyserowany przez Justina MacGregora (kanadyjskiego reżysera i ogromnego fana The Room). Opowie prawdziwą historię podróży samochodem, jaką odbyli Greg i Tommy w 2003 roku. Bohaterem filmu jest osobliwy właściciel zakładu pogrzebowego (Wiseau), który pewnego dnia spotyka włóczęgę (Sestero). Wspólnie zaczynają prowadzić biznes, ale potem wszystko niszczy chciwość i zazdrość. Aby uratować przyjaźń, decydują się wyruszyć w podróż samochodem przez cały kraj. Po drodze poznają różne, dziwne osoby, a także na nowo nauczą się, czym jest prawdziwa przyjaźń.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Calvin pisze:

Totalna porazka…. Ledger przeszedl samego siebie w wykreowaniu tej roli. Wiseau Moze Co najwyzej wyjsc Z siebie I… Stanac obok

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?