Wolverine w Królu rozrywki! Znaleziono wyjątkowy easter egg!

Chociaż Hugh Jackman pożegnał się już z rolą Wolverine’a to bez wątpienia pozostanie z nią kojarzony do końca życia. W ostatnim filmie z jego udziałem – Król rozrywki doszukano się wyjątkowego easter egga nawiązującego do Logana!

Jeden z użytkowników Reddita dopatrzył się w napisach końcowych filmu skrzyżowanych rąk Wolverine’a. Nie przypadkiem zostały one umieszczone jako element grafiki poświęconej producentowi filmu Jamesowi Mangoldowi. Przypomnijmy, że Mangold był reżyserem filmu Logan: Wolverine jak i Wolverine’a z 2013 roku. Brawa za subtelne nawiązanie dla twórców grafiki oraz dla wybitnie spostrzegawczej osoby, która dopatrzyła się tego easter egga!

Wolverine w Król rozrywki

Fot. Kadr z filmu

Wolverine w Król rozrywki

Fot. Reddit

Zobacz również: Tak śpiewa Hugh Jackman! Muzyka z filmu Król rozrywki trafia do odsłuchu!

Opis filmu: Oryginalny musical, który ukazuje narodziny amerykańskiego przemysłu rozrywkowego. Inspirowany losami legendarnego P.T. Barnuma film ukazuje historię wizjonera, gotowego na wszystko, by urzeczywistnić ideę olśniewającego widowiska, który stał się sensacją na miarę światową.

Obsada: Hugh Jackman, Rebecca Ferguson, Zac Efron, Michelle Williams i Zendaya.

Reżyserem filmu jest Michael Gracey, a scenariusz sporządzili: Jenny Bicks (Seks w wielkim mieście), Michael Arndt (Toy Story 3Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy) oraz Bill Condon (DreamgirlsPiękna i Bestia).

Źródło: HeroicHollywood / Ilustracja wprowadzenia : materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?