Advertisement
banner

Wonder Woman 1984 – pierwsze zdjęcie Pedro Pascala!

Jedną z większych tajemnic nowej części filmy Patty Jenkins jest tajemnicza rola, w którą wcieli się Pedro Pascal. Teraz reżyserka pokazała na Twitterze jego zdjęcie.

Wśród typów dominuje pogląd, że Pedro Pascal zagra kogoś z panteonu bogów – najpewniej Hadesa – jednak wciąż nie ma oficjalnego potwierdzenia w tej kwestii. Na poniższym zdjęciu możemy zobaczyć, jak aktor będzie wyglądać w sequelu Wonder Woman, choć w dalszym ciągu nie daje nam żadnych sugestii, kogo mógłby zagrać. Jenkins podpisała tweeta tajemniczym Can’t…Stop… Watching…:

Pedro Pascal

Fot. Twitter/Patty Jenkins

Zobacz również: Nowi Mutanci i Mroczna Phoenix nie zostaną skasowane!

Kontynuacja przygód Diany z Themiscyry funkcjonuje obecnie pod tytułem Wonder Woman 1984. Akcja filmu przeniesie się z Europy do Ameryki i rozgrywać będzie się w latach 80-tych. Na stanowisku reżysera pozostała autorka pierwszej części Patty Jenkins, która przygotowała wspólnie z Geoffem Johnsem i Davem Callahamem scenariusz sequela będącym zarazem ósmym filmem w ramach DC Extended Universe.

W obrazie, obok Gal Gadot w tytułowej roli, na pewno pojawią się również Kristen Wiig (Cheetah), Pedro Pascal (rola nieznana) oraz Chris Pine (jako Steve Trevor).

Premiera Wonder Woman 1984 zaplanowana jest na 1 listopada 2019.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja główna: Materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?