Wonder Woman 1984 – zobacz teaser filmu! Zwiastun jeszcze dzisiaj!

Wonder Woman powraca! W sieci pojawił się teaser zapowiadający dzisiejszą premierę zwiastuna!

Chociaż premiera Wonder Woman 1984 dopiero w czerwcu 2020 to Warner Bros. już dziś postanowił zaprezentować nam zwiastun filmu. Jego zapowiedź możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz również: Arrowverse Crisis on Infinite Earths – superherosi stają do epickiej walki

Według Charlesa Rovena, producenta filmu, nie otrzymamy tradycyjnie rozumianego sequela.

Patty Jenkins była zdecydowana, że jej film powinien być kolejną odsłoną przygód Wonder Woman, lecz nie tradycyjnym sequelem. […] To kompletnie inny przedział czasowy, ale widzowie zyskają poczucie co Diana robiła przez cały ten okres. To jednak całkowicie inna historia, którą staramy się opowiedzieć.

Wygląda więc na to, że twórcy zainspirowali się podejściem jakie zastosowano przy Indiana Jonesie. Jedyne co łączy filmy to główna postać i tematyka. Historia będzie jednak całkowicie odłączona od tej przekazanej w odsłonie z 2017 roku.

W rolę Cheetah wcieli się Kristen Wiig. Scenariuszem produkcji zajmuje się z kolei Geoff Johns. Premierę kolejnej części wyznaczono na 5 czerwca 2020 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?