Wonder Woman 2 – nowe zdjęcia z waszyngtońskiego parkingu w wersji retro!

I kolejne materiały prosto z planu filmu Patty Jenkins. Tym razem możemy się bliżej przyjrzeć parkingowi w stylu retro, uwiecznionym na kilku zdjęciach z planu.

Na parkingu znajduje się kilka pojazdów, które najwyraźniej stanowić będą tło dla filmu. Zdjęcia zostały zrobione w Waszyngtonie, stylizowanym na retro lata 80.

Zarówno krytycy jak i publiczność z entuzjazmem przyjęli pierwszy film o superbohaterce, który stał się kasowym sukcesem. Szacowany zysk na całym świecie wyniósł około 821 mln $ i zapisując sie tym samym w historii jako jeden z najszybciej zdobywających popularność filmów, do tego wyreżyserowany był przez kobietę. Nie dziwi więc fakt, że wszelkie nowinki z planu drugiej części wzbudzają ogromne zainteresowanie, a i samo studio dba o to, aby o filmie ciągle było głośno co jakiś czas racząc swoich fanów nowymi szczegółami produkcji. Jednym z nich była wiadomość o zaangażowaniu w projekt Pedro Pascala – znanego m.in. z serialu NarcosNie wiadomo natomiast jaką konkretnie rolę odegra on w filmie o losach amazońskiej księżniczki. W marcu potwierdzona natomiast została informacja o tym, kto zagra antagonistkę Wonder Woman. Będzie nią Kristen Wiig w roli Cheetah – znanej doskonale fanom komiksowego uniwersum DC. Za to za kamerą, tak jak w pierwszej części, stanie niezastąpiona Patty Jenkins.

Studio DC Entartainment nie zwalnia tempa – na grudzień przewidziana jest premiera Aquamana z Jasonem Momoa w reżyserii James’a Wan’a. Na piątego kwietnia 2019 roku planowana jest wpuszczenie do kin filmu Shazam! z bohaterem Kapitanem Marvelem, w którego najprawdopodobniej wcieli się Zachary Levi.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?