Advertisement
Advertisementpixel

World War Z 2 – zdjęcia do filmu rozpoczną się wcześniej

Jakiś czas temu informowaliśmy, że sequel World War Z rozpocznie swoje zdjęcia w czerwcu tego roku. Wygląda jednak na to, że będzie to nieco wcześniej.

Głównym powodem takich decyzji ma być wyjątkowo dużo pracy na planie. Starczy powiedzieć, że produkcja odbywać się będzie w kilku krajach i wymaga wielu skomplikowanych operacji – na tyle, że całość może potrwać aż do końca 2019 roku.

World War Z

kadr z filmu World War Z

Zobacz również: Velvet Buzzsaw – Jake Gyllenhaal i John Malkovich w horrorze Netflixa. Zobacz zwiastun

World War Z to adaptacja książki Maxa Brooksa, zekranizowana przez Marca Forstera w 2013 roku. Film opowiada o Gerrym Lane, śledczym z ONZ, który próbuje powstrzymać zabójczy wirus zamieniający ludzi w zombie. Film zarobił na świecie ponad 540 milinów dolarów. Producentami drugiej części filmu są: Brad Pitt, Dede Gardner, Jeremy Kleiner, Ian Bryce, David Ellison.

Źródło: MovieWeb / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?