Wypowiedz słowo SHAZAM i stań się superbohaterem! Hit w Cinema City IMAX® i 4DX® oraz ScreenX®!

Już 5 kwietnia do kin wchodzi najnowsza produkcja oparta na słynnych komiksach DC Comics. „Shazam!” to kolejna gratka dla fanów opowieści o superbohaterach. Ekranizacja komiksu dostępna będzie w najnowocześniejszej technologii IMAX® i 4DX®  oraz w najnowszym formacie ScreenX®! Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl

Z początkiem kwietnia fani produkcji science fiction będą mieli okazję poznać najnowszy film przedstawiający kolejną postać znaną z komiksów DC – „Shazam!”. Film opowiada o nastolatku, który podczas wypowiedzenia słowa SHAZAM przeobraża się w superbohatera. Shazam, który w głębi duszy nadal jest dzieckiem, jednak uwięzionym w ciele herosa, wykorzystuje swoją dorosłą powłokę do zabawy. Sprawdza czy potrafi latać, prześwietlać rzeczy wzrokiem, a może ciskać piorunami. Początkowo jest zachwycony przemianą, jednak szybko musi opanować radość i okiełzać supermoce, aby stawić czoła zabójczym siłom zła kontrolowanym przez dra Thaddeusa Sivanę.

Film „Shazam!” oprócz 2D dostępny będzie również w trzech formatach:  IMAX®, 4DX® oraz najnowszym formacie ScreenX®. ScreenX pozwala widzom wyjść poza ramy filmowego ekranu, wyświetlając obraz na ścianach kin, tworząc wciągający, panoramiczny, 270-stopniowy format. Dzięki temu wyczyny Shazama zobaczymy nie na jednym, a na trzech ekranach! Niecodzienne wrażenia wizualne za sprawą panoramicznego formatu oraz głębi barw i nasyconych kolorów gwarantuje IMAX®. Film oglądany w technologii 4DX®, również dostarczy widzom silnych wrażeń, poprzez efekty specjalne, takie jak podmuchy wiatru, ruchy fotela czy efekty wody, które pozwolą dosłownie poczuć się jak tytułowy superbohater i gwarantując niesamowite emocje!

Informacja prasowa

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?