X-Men: Mroczna Phoenix – dodatkowe zdjęcia zmieniły trzeci akt filmu

Entertainment Weekly donosi, że dodatkowe zdjęcia, jakie wykonano przy X-Men: Mrocznej Phoenix spowodowały pewne zmiany w końcowym akcie filmu.

Pierwotnie film X-Men: Mroczna Phoenix miał mieć premierę 2 listopada zeszłego roku, jednak dokrętki spowodowały opóźnienie produkcji. Entertainment Weekly doniósł, że wśród zmian, jakie wprowadzono należy wymienić przeniesienie miejsca akcji trzeciego aktu z kosmosu do pociągu:

Produkcja filmu pierwotnie zakończyła się w październiku 2017 roku, jednak filmowcy postanowili przerobić wygląd Phoenix w procesie postprodukcji (według reżysera miała być bardziej „kosmiczna”, a mniej „płomienna”). Postanowiono nakręcić nowy trzeci akt. Zamiast ukazania akcji rozgrywającego się w kosmosie, postanowiono pokazać X-Menów pojmanych i przewożonych w wojskowym pociągu.

Zobacz również: X-Men: Mroczna Phoenix – finalny zwiastun filmu!

W Mrocznej Phoenix ugrupowanie X-Men stawi czoła jednemu z najpotężniejszych i najgroźniejszych wrogów w całej swojej karierze. A będzie nim ich własny członek – Jean Grey! Podczas misji ratunkowej mającej miejsce w kosmosie wspomniana bohaterka niemal umiera, kiedy zderza się z tajemniczą, pozaziemską siłą. Gdy wraca do domu, odkrywa, że jej moc drastycznie wzrosła, lecz jest również znacznie bardziej niestabilna. Walcząc z zamieszkałym w jej wnętrzu bytem, Jeana wydobywa z siebie moce, których nie jest w stanie kontrolować. W związku z tym rani otaczające ją osoby oraz niszczy więzy spajające ugrupowanie X-Men. Bohaterowie zatem muszą szybko znaleźć sposób na ponownie zjednoczenie się, nie tylko, by powstrzymać Jeanę i uratować jej duszę, ale także w celu ocalenia naszej planety przed żądnymi władzy przybyszami z kosmosu.

W obsadzie X-Men: Mroczna znajdują się następujące gwiazdy: Jennifer Lawrence (Mystique), Nicholas Hoult (Beast), Alexandra Shipp (Storm), Tye Sheridan (Cyclops), Kodi Smit-McPhee (Nightcrawler), Sophie Turner (Jean Grey) i Evan Peters (Quicksilver).

X-Men: Mroczna Phoenix pojawi się na ekranach polskich kin już 7 czerwca 2019 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ar,armatin pisze:

Phoenix ? Przecież to Sansa !

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?