Zabawa w chowanego – poznaliśmy datę premiery nowego filmu Sekielskiego!

Jak się okazuje, Zabawa w chowanego, kontrowersyjny dokument braci Sekielskich, już wkrótce będzie dostępny do obejrzenia.

Sam autor ujawnił na Facebooku, że produkcja pojawi się na Youtube 16 maja o 10:00. Rzecz jasna ponownie obejrzymy ją za darmo.

SEKIELSKI SUNDAY NIGHT LIVE

UWAGA!!! Sekielski uprzedza marszałek Witek i ujawnia datę premiery "ZABAWY W CHOWANEGO". OGLĄDAJ SEKIELSKI SUNDAY NIGHT LIVE ⬇️⬇️⬇️

Opublikowany przez Sekielski Niedziela, 10 maja 2020

Zobacz również Kierunek: Noc – Tomek Bagiński i Ksawery Szlenkier opowiadają, z czym im się kojarzy serial na zakulisowym wideo

Pierwsza część Tylko nie mów nikomu została wypuszczona 11 marca, po niecałym miesiącu notując 22 miliony wyświetleń. Dokument zawiera nagrane ukrytą kamerą spotkania ofiar kościelnej pedofilii ze swoimi niegdysiejszymi oprawcami. Film został sfinansowany przez serwis crowdfoundingowy Patronite.pl. Sekielscy już wcześniej wspominali o tym, że będą kręcić kontynuację. Póki co do niedawna mogliśmy kupić specjalne koszulki promujące film.

Źródło: Facebook / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Tylko nie mów nikomu

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?