Zabójcze maszyny – nowe wideo ukazujące kulisy powstawania produkcji Petera Jacksona

Niedawno ukazał się już widowiskowy zwiastun filmu pt. Zabójcze maszyny – adaptacji powieści Petera Reeve’a. Teraz możemy przyjrzeć się tej powstającej produkcji od kuchni.

Poniżej znajduje się wideo, na którym poznamy nieco szczegółów związanych z powstawaniem produkcji. Jak można było się spodziewać, Zabójcze maszyny stanowią niemałe przedsięwzięcie i mogą być jednym z ciekawszych widowisk początku następnego roku.

Zobacz również: Mr. Sunshine – epicki serial historyczny trafi na Netfliksa. Mamy zwiastun!

Zabójcze Maszyny są oparte na serii książek Philipa Reeve’a i prezentują świat przyszłości, gdzie ludzie zamieszkując ruchome miasta, walczą o ostatnie zasoby na naszej planecie. Główny bohater, Tom Natsworthy, w tej roli Robert Sheehan, londyńczyk z nizin społecznych, po spotkaniu tajemniczej Hester Shaw, granej przez Here Hilmar, zmienia diametralnie swoje życie. Oprócz nich w obsadzie zobaczymy także m. in Hugo Weavinga, Stephena Langa oraz Colina Salmona.

Jest to czwarta wysokobudżetowa produkcja reżysera po Władcy PierścieniKing Kongu oraz Hobbicie. Jackson, ponoć, zaczął pracę nad jego realizacją już w latach 90. Zabójcze maszyny trafią do polskich kin w styczniu 2019 roku.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?