Zabójcze maszyny – zakulisowe wideo i nowy plakat filmu Petera Jacksona

Oto nowe wideo, na którym możemy zobaczyć, jak Zabójcze maszyny powstają od kuchni. Znalazło się również miejsce na nowy plakat produkcji.

Zobacz również: Nadchodzi apokalipsa! Hellboy w całej okazałości na nowym plakacie!

O filmie:

Cywilizacja człowieka została zniszczona przez kataklizm. Tysiące lat potem ludzkość dostosowała się do nowych warunków. Gigantyczne miasta przemieszczają się po Ziemi, niszcząc mniejsze metropolie. Tom Natsworthy (Robert Sheehan), pochodzący z przedmieść miasta trakcyjnego – Londynu, walczy o przetrwanie. Na swojej drodze spotyka niebezpieczną uciekinierkę Hester Shaw (Hera Hilmar). Dwa przeciwieństwa, których drogi nigdy nie powinny były się przeciąć, tworzą nieprawdopodobny sojusz. Sojusz, który ma zmienić bieg przyszłości.

Za reżyserię spektakularnych „Zabójczych maszyn” odpowiada nagrodzony Oscarem za efekty specjalne Christian Rivers („King Kong”). Rives jest także współautorem scenariusza. Napisał go wspólnie z twórcami trylogii Hobbit i Władca Pierścieni – Peterem Jacksonem, Fran Walsh i Philippą Boyens.

Zabójcze maszyny

Fot. Materiały prasowe

Źródło: comingsoon.net | Ilustracja główna: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?