AdvertisementZack Snyder pokazał zdjęcie, które uczyniło z Gal Gadot Wonder Woman

Zack Snyder co jakiś czas zamieszcza na swoim koncie na portalu Vero różne ciekawostki związane ze swoimi projektami związanymi z uniwersum DC.  Tym razem pokazał zdjęcie, które sprawiło, że Gal Gadot stała się jedną z najbardziej ikonicznych komiksowych postaci.

Zdjęcie zostało zauważone przez samą zainteresowaną, która w ciepłych słowach podziękowała na Twitterze za tamten czas. Jak pamiętamy, jej pierwszy występ w tej roli miał miejsce w Batman v Superman: Świt sprawiedliwości.

Zobacz również: Zack Snyder żegna Bena Afflecka, nazywając go najlepszym Batmanem w historii

Opis dystrybutora (kino): W obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach, najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świat usiłuje ustalić, jakiego bohatera naprawdę potrzebuje. Wobec konfliktu, który rozgorzał między Batmanem i Supermanem, na horyzoncie szybko pojawia się nowy wróg, stawiając ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć.

W obsadzie znaleźli się m.in. Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Gal Gadot (Wonder Woman), Jesse Eisenberg (Lex Luthor), Amy Adams (Lois Lane) i Jeremy Irons (Alfred).

Polska premiera nowego widowiska Zacka Snydera pt. Batman v Superman: Świt sprawiedliwości odbyła się 1 kwietnia 2016 roku.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?