Zack Snyder zaprasza na wspólne oglądanie Batman v Superman!

Gdy kina są zamknięte, szczególne popularne stało się wspólne oglądanie filmów i seriali przez Internet. Zack Snyder wpadł na podobny pomysł.

Reżyser Batman v Superman dał znać wczoraj na Twitterze, że w dniu dzisiejszym około 17:00 czasu polskiego na kanale Vero otworzy stream ze wspólnym oglądaniem filmu po mniej więcej 4 latach od premiery. Snyder puści stream na żywo, w tym czasie będzie też mógł rozmawiać o produkcji z fanami.

Zobacz również: Watchmen – obsada serialu HBO powraca, by pokazać wszystkim… jak myć ręce!

Opis dystrybutora (kino): W obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach, najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świat usiłuje ustalić, jakiego bohatera naprawdę potrzebuje. Wobec konfliktu, który rozgorzał między Batmanem i Supermanem, na horyzoncie szybko pojawia się nowy wróg, stawiając ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć.

W obsadzie znaleźli się m.in. Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Gal Gadot (Wonder Woman), Jesse Eisenberg (Lex Luthor), Amy Adams (Lois Lane) i Jeremy Irons (Alfred).

Polska premiera nowego widowiska Zacka Snydera pt. Batman v Superman: Świt sprawiedliwości odbyła się 1 kwietnia 2016 roku.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?