the old guard background Advertisement

Zakonnica – będzie kontynuacja opowieści o upiornej zjawie!

Podczas gdy niebawem zawita w kinach kolejna produkcja z uniwersum Jamesa Wana pt. Topielisko. Klątwa La Llorona, a także z uwagi na fakt realizacji następnej części Obecności, czy czekającej w kolejce do pojawienia się na srebrnym ekranie trzeciej odsłony Annabelle, bardzo prawdopodobne wydaje się powstanie kontynuacji zeszłorocznej Zakonnicy! Czyż nie?

Nie musicie odpowiadać. Okazuje się bowiem, iż ta jest już w zasadzie w drodze. Twórcy sami podjęli za nas decyzję. A przynajmniej tak wynika z wypowiedzi producenta omawianego uniwersum, Petera Safrana. Twórca niedawno rozmawiał z przedstawicielami portalu Entertainment Weekly.

Sądzę, iż kolejna część Zakonnicy to konieczność.

Stwierdził Peter Safran, po czym dodał:

Dysponujemy bardzo interesującym pomysłem na historię, tak więc myślę, że następną rzeczą, jaką w najbliższym czasie zrobimy, będzie właśnie scenariusz do sequela Zakonnicy.

Zakonnica

Fot.: New Line Cinema

Zobacz również: Hillbilly Elegy – Gabriel Basso dołącza do obsady nowego projektu Rona Howarda!

Jak doskonale wiecie, pojawienie się demonicznej zakonnicy w drugiej części Obecności było decyzją podjętą w ostatniej chwili. W taki sposób o rzeczonej sprawie wyraził się Peter Safran:

Tak, to były dwa dodatkowe dni pracy na planie. Czuliśmy, że demon, którego mieliśmy w sequelu Obecności nie jest tak absorbujący, jak początkowo chcieliśmy. To James wpadł na pomysł. Jaka jest najbardziej bluźniercza rzecz, która może przyjść Ci do głowy? I tu pojawia się demoniczna zakonnica.

Mimo iż sam film został zmiażdżony przez krytyków, to osiągnął kasowy sukces. Miejmy nadzieję, że kolejna część będzie lepsza od poprzedniczki, a słowa Petera Safrana nie zostały powiedziane na wyrost.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzania – New Line Cinema

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?