AdvertisementZakonnica – nowe fragmenty horroru!

Spin – off Obecności lada chwila zadebiutuje na ekranach kin. Emocje rosną coraz bardziej. Z tego powodu twórcy udostępnili nowe, przerażające fragmenty horroru.

Zakonnica w kinach pojawi się już w najbliższy piątek. Ze względu na popularność serii Obecność, twórcy przewidują wysoki wynik w box officie. Według ich szacunków horror ma szansę zarobić 36-45 milionów dolarów w weekend otwarcia. Obliczenia analityków wynikają z sukcesów produkcji całego uniwersum. Obecność zarobiła 41,8 mln dolarów, Obecność 2 40,4 mln dolarów, a Anabelle: Narodziny zła trochę mniej – 35 mln. Czy spełnią się kalkulacje twórców? Przekonamy się już za parę dni.

Zobaczcie poniżej zachęcające fragmenty!

Zobacz również: Rian Johnson z nowym filmem! Daniel Craig w obsadzie!

Film będzie opowiadać o młodej zakonnicy z Rumunii, która nagle odbiera sobie życie. Pewien Ksiądz i jego podopieczny, wyruszają z Watykanu, aby zbadać sprawę. Razem odkryją nie tylko mroczną tajemnicę, ale również zaryzykują życiem, wiarą i własnymi duszami, gdy staną do walki z ciemnymi siłami, które przybrały postać demonicznej zakonnicy, znanej widzom z drugiej części Obecności.

Obsada: Demian Bichir, Taissa Farmiga, Jonas Bloquet, Charlotte Hope, Ingrid Bisu, Bonnie Aarons.

Reżyserem filmu jest Corin Hardy (ButterflyZ lasu).. Premiera filmu zaplanowana jest na 7 września.

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały promocyjne filmu

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?