Advertisement

Zdjęcia do sequela Top Gun ruszą już tej jesieni!

The San Diego Tribune poinformował, że zdjęcia do sequela filmu Top Gun rozpoczną się pod koniec września w San Diego.

Zdjęcia do Top Gun: Maverick, które będą realizowane w mieście znajdującym się w stanie Kalifornia, mają potrwać miesiąc. Nie tak dawno potwierdzono także przełożenie daty premiery widowiska na 26 czerwca 2020 roku.

Zobacz również: Ed Harris zagra w kontynuacji Top Gun

Fabuła filmu ma koncentrować się na konsekwencjach wynikających z rozwoju technologii wykorzystującej drony, a także zakończenia epoki, w której duże znaczenie odgrywały myśliwce i umiejętności pilotów. Sequel ma jednak zachować ton oraz styl pierwszej odsłony. W obsadzie filmu znaleźli się: Val Kilmer, Glen Powell, Miles Teller, Ed Harris, Jon Hamm, Lewis Pullman i Jennifer Connelly. Za kamerą stanie Joseph Kosinski (Niepamięć), a scenariusz Top Gun: Maverick został przygotowany przez Erica Singera. Kompozytorem muzyki Harold Faltermeyer, który miał okazję pracować przy pierwszej odsłonie Top Guna.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zed pisze:

Wielu fanów Top Gun liczyło, że bohaterzy przesiądą się z F-14 na F-35, a tu wygląda, że tylko na F/A-18, szkoda i nie ma na co czekać, już teraz można darować sobie ten film. Zresztą stara wersja nie wytrzymała próby czasu i jawi się jako tani romans w wersji teledysku.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?