Advertisement

Zdjęcia do The Flash przesunięte!

The Flash na dużym ekranie to kolejna powstająca w bólach produkcja z uniwersum DC. Przez wzgląd na komplikacje związane ze scenariuszem Warner Bros. zdecydowało się przesunąć rozpoczęcie produkcji swojego kolejnego hitu na późny okres roku 2019.

Oznacza to, że o premiery filmu dojdzie zapewne w okolicach roku 2021. Należy też pamiętać, że wcielający się w tytułowego superherosa Ezra Miller ma również na głowie zdjęcia do drugiej części Fantastycznych zwierząt.

The Flash

kadr z filmu Liga Sprawiedliwości

Zobacz również: Hellboy – wyciekł zwiastun z New York Comic Con!

O powstawaniu The Flash mówiono na długo przed kryzysem w trakcie tworzenia uniwersum DC. Z początku reżyserem był Rick Famuyiwa, a film miał mieć swoją premierę już w tym roku. Jednak dwa lata temu Famuyiwa odszedł z powodu domniemanych różnic artystycznych. Na początku roku obecnego do napisania skryptu zatrudnieni zostali John Francis Daley i Jonathan Goldstein, którzy wcześniej napisali scenariusz do Spider-Man: Homecoming.

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Liga Sprawiedliwości

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?