Zidentyfikowano tajemniczy przedmiot na planie Avengers 4?

Tajemniczy obiekt ukazany na jednym ze zdjęciu z planu Avengers 4 wzbudził wśród fanów nie lada zainteresowanie.

Mowa tu o pewnym obiekcie ukazanym w filmie Avengers: Wojna bez granic. Przedmiot widać w scenie z udziałem Jamesa Rhodesa/War Machine’a i Sekretarza Rossa tuż przed przybyciem ekipy Kapitana Ameryki z misji zakończonej uratowaniem Visiona. Użytkownicy portalu reddit porównali kadr z tego momentu ze zdjęciem pochodzącym z planu Avengers 4. Według niektórych tajemniczym przedmiotem może być działo protonowe znane chociażby z gry Marvel vs. Capcom, do którego dostęp mieli Iron Man oraz War Machine.

War Machine Proton Cannon confirmed? from r/marvelstudios

Zobacz również: Avengers 4 – Korg pojawi się w filmie?

Zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU czwarta odsłona sagi Avengers naprowadzi widzów na punkt zwrotny tej epickiej podróży. Nasi ukochani bohaterowie w pełni zrozumieją, jak delikatna jest rzeczywistość i ile będą musieli poświęcić, by ją utrzymać.

Za Avengers 4 odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic, czyli reżyserzy Joe i Anthony Russo oraz scenarzyści Christopher Markus i Stephen McFeely. Data polskiej premiery opartej na komiksach Marvela superprodukcji jest zapowiedziana na 25 kwietnia 2019 roku.

Źródło: ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Marvel Studios

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?