Znamy datę premiery filmu The Aftermath

Fox Searchlight Pictures ujawniło datę premiery filmu The Aftermath. W adaptacji powieści Rhidiana Brooka zobaczymy m.in. Keirę Knightley (seria Piraci z Karaibów, Księżna), Jasona Clarke’a (Mudbound, Ewolucja planety małp) oraz Alexandra Skarsgarda (Tarzan: Legenda, Battleship: Bitwa o Ziemię).

The Aftermath zadebiutuje w kinach 26. kwietnia 2019 roku, a wyreżyseruje go James Kent (Testament młodości). Będzie to jego drugi film kinowy, który również jest adaptacją książki.

Akcja filmu będzie osadzona w Hamburgu w roku 1946. Knightley wcieli się w rolę Rachel Morgna, który przybywa to zniszczonego wojną miasta, którego odbudową zajmuje się jej mąż, Lewis (Clarke). Po przyjeździe do domu męża, Rachel jest zaskoczona faktem, że w domu mieszka jeszcze niemiecki wdowiec (Skarsgard) ze swoją córką.

The Aftermath ksiązka

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Zdjęcia do Top Gun 2 rozpoczęte!

Poza wymienioną trójką, rolę dostał również Alexander Scheer (Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara, Słoneczna aleja). Produkcją filmu zajmie się Ridley Scott, a scenariusz tworzy Joe Shrapnel i Anna Waterhouse (pracowali wcześniej wspólnie nad scenariuszem do filmu Zwycięzca). Muzykę skomponuje znany głównie z tworzenia ścieżek dźwiękowych do brytyjskich seriali, Martin Phipps (Peaky Blinders, Wallaner, za który otrzymał w 2009 roku nagrodę BAFTA).

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: marieclaire.co.uk

Stały współpracownik

Boks, filmy, futbol. To moje trzy pasje. A Marlon Brando, Tom Hardy i Christian Bale to moja trójca święta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?