Advertisement

Znamy daty premiery Morbiusa oraz trzeciej części Pogromców duchów!

Wytwórnia Sony Pictures padała oficjalne daty premiery jej dwóch, nowych widowisk. Mowa tutaj o niespodziewanym sequelu serii Pogromcy duchów oraz Morbiusie.

Pogromcy duchów

Fot.: Columbia Pictures Corporation

Zobacz również: Hobbs & Shaw – były mistrz WWE Universal Championship w obsadzie widowiska akcji! Nowe fotosy!

Morbius, czyli kolejny, wysoce oczekiwany spin off Spider-Mana zadebiutuje w kinach 31 lipca 2020 roku. Reżyserem projektu jest Daniel Espinosa, a jego scenarzystami Matt Sazama i Burk Sharpless. W tytułowego wampira wcieli się z kolei utalentowany Jared Leto. Na ekranie towarzyszyć mu będą Adria Arjona w roli Martiny Bancroft i Matt Smith.

Trzecia część kultowych Pogromców duchów, którego reżyserią zajmuje się czterokrotnie nominowany do Oscara Jason Reitman zadebiutuje na ekranach nieco wcześniej, niż wspomniane powyżej widowisko, a więc 10 lipca 2020 roku. Obecnie nie ma żadnych informacji na temat fabuły widowiska. Wiadomo jedynie, że to kontynuacja drugiej części kultowej serii. Produkcja ukaże kolejne pokolenie tytułowych, nieustraszonych bohaterów, walczących z niesamowitymi potworami. Reitman sporządził scenariusz obrazu razem z Gilem Kenanem.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Marvel

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?