Znamy tytuł filmu o Sonicu! Reakcje na pierwszy fragment z udziałem niebieskiego jeża!

Wytwórnia Paramount zaprezentowała niedawno fragment swojego nadchodzącego widowiska, którym jest jest adaptacja serii gier wideo o niebieskim, ultraszybkim jeżu. Tak więc wydał się tytuł widowiska. Brzmi on: Sonic. Krótko i zwyczajnie, czyż nie? Poza tym szczęśliwcy, którym udało się zobaczyć fragment, stwierdzili, że postacie są niesamowicie realistyczne.

Sonic

Fot.: Sega

Zobacz również: Zwiastun Avengers: Endgame najchętniej oglądanym w całej historii kinematografii!

Na brazylijskim wydarzeniu CCXP zaprezentowano światu pierwszy fragment z nowego dzieła Paramount Pictures, zatytułowanego Sonic. Portal Collider, obecnym na wspomnianym konwencie, opisał adaptację o niebieskim jeżu w następujący sposób:

Mimo iż fragment był bardzo krótki, to ukazał Sonica na autostradzie. Bohater następnie szybko uciekł z ekranu. Materiał miał jasny cel. Jego zadaniem było przypomnieć ludziom, kim jest Sonic oraz zapowiedzieć nadchodzący z im film.

Inne źródła opisują Sonica jako: niezwykle realistyczną, o odpowiedniej teksturze postać, zrealizowaną w podobnym stylu, co Pokemon’s Detective Pikachu. W zapowiedzi nie pojawiła się żadna z gwiazd filmu, czyli Ben Schwartz w tytułowej roli (a raczej jego głos) lub Jim Carrey jako Doktor Robotnik.

Źródło: Toonado.com / Ilustracja wprowadzenia – Sega

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?