AdvertisementZnany z roli Jasona Voorheesa aktor Kane Hodder chciałby wcielić się w Michaela Myersa

Kane Hodder odegrał rolę Jasona aż 4 razy, oprócz tego, znany jest jeszcze z serii filmów o Victorze Crowley. Teraz przyznaje, że od zawsze chciał zagrać Myersa.

Kto wygrałby pojedynek Jason vs Myers? Aktor odpowiada, że zagranie jednocześnie tych dwóch roli byłoby skomplikowane, ale jednocześnie spełnieniem jego marzeń.

Mimo, że aktor nigdy nie zagrał oficjalnie czarnego charakteru z Halloween, zdarzyło mu się jednak wcielić się w Michaela w krótkim filmie stworzonym z pomocą reżysera filmu Topór, Adamem Greenem. Kane Hodder mówi:

Jest taki krótki film, który powinniście znaleźć na ArieScope, nazywa się Driving Lessons. Ponieważ w jednym z filmów Halloween, policjant albo ktoś inny, nawet dokładnie nie pamiętam, to w sumie mógł być Donald Pleasence, krzyczy na kogoś: Well, how did he get there? He can’t drive a car. Więc Adam skorzystał z tej kwestii i zrobił krótki film, ze mną w masce Michaela Myersa, chodzącego na lekcje jazdy u Joela Davida Moore którego znamy z Avatar, Dodge Ball, i Hatchet.  Tak właśnie Michael Myers nauczył się pojawiać z jednego miejsca na drugim, nauczył się jeździć samochodem, to bardzo zabawne.

Na lata 2020/2021 zaplanowane są już dwie premiery sequelów Halloween: Halloween Kills i Halloween Ends. Może to okazja dla Hoddera, by wreszcie mógł oficjalnie włożyć maskę Myersa? Trzymam za niego kciuki, bo po jego poniższej wypowiedzi, zauważam jaki sentyment ma on do tej postaci.

Myślę, że niektórzy uważają, że to zbyt wiele, żebym grał Michaela, ale zawsze kochałem tę postać – przyznał aktor. Prawie tak bardzo jak Jasona.

Halloween Kills ma mieć swoją premierę światową już 16 października 2020 roku.

 

Źródło: Comickbook / Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Halloween

Jestem wielkim wielbicielem, kina, seriali i mangi. Uwielbiam gry komputerowe i spędzam przy nich najwięcej wolnego czasu. Moje ulubione uniwersum to Warhammer 40k. Jestem osobą zwracająca szczególną uwagę na jakość, dlatego moje recenzje są wyjątkowo surowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?