Zobacz krótki, świąteczny film promujący LEGO® PRZYGODA 2

Nie ma to jak święta w Apocalypsbergu.

Warner Bros. postanowił zaskoczyć fanów LEGO i z okazji nadchodzących świąt bożegonarodzenia zaprezentował krótki film promujący  LEGO® PRZYGODA 2 zatytułowany Emmet’s Holiday Party: A LEGO Movie Short. Filmik znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Potrójna granica – napad w gwiazdorskiej obsadzie od Netfliksa. Oto zwiastun

Film LEGO® PRZYGODA 2 ponownie zjednoczy ze sobą bohaterów Bricksburg w zupełnie nowej przygodzie, w której, jak nietrudno się domyślić, herosi kolejny raz będą musi stawić czoło różnym niebezpieczeństwom, aby ocalić ich ukochane miasteczko. Minęło już pięć lat, odkąd zapanował spokój. Jednak nic nie trwa wiecznie i na horyzoncie pojawiło się nowe zagrożenia. Są nim LEGO DUPLO, a więc najeźdźcy z kosmosu, którzy sieją ogromne zniszczenia w tak krótkim czasie, że mieszkańcy Bricksburg nie są w stanie nadążyć z odbudową.

Bitwa o ponowny spokój w uniwersum LEGO zabierze Emmeta, Lucy, Batmana i ich przyjaciół do odległych, nieodkrytych światów, a w tym do galaktyki, gdzie wszystko oparte jest na dźwiękach. Ta podróż przetestuje odwagę, kreatywność oraz zdolności budownicze herosów. Uświadomi im również, jak bardzo są wyjątkowi.

LEGO® PRZYGODA 2 trafi do polskich kin już 8 lutego 2019 roku.

Źródło: comicsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros.

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?