Prawdopodobnie zobaczymy nowe sceny z filmów Marvela!

Wiele filmów Marvela otrzymywało dodatkowe sceny do wydań na nośnikach fizycznych. Avengers: Koniec Gry pojawiło się nawet w wersji rozszerzonej w kinach. Niedługo zobaczymy być może także te fragmenty, z których twórcy nie są szczególnie dumni.

Praktycznie zawsze podczas tworzenia filmu pojawia się moment, gdy trzeba wyciąć część zawartości. Często są to w pełni ukończone i dopracowane sceny, na które nie ma jednak czasu ekranowego. Można je później obejrzeć umieszczane na wydaniach DVD czy udostępniane w sieci. Nie jest to też nic nowego dla Marvela. W końcu powszechnie dostępne są dodatkowe fragmenty chociażby z Avengers albo Kapitana Ameryki. To jednak zawsze był kawał dobrego materiału, który uzupełniał dzieło. Teraz, gdy MCU na ekranach gości już od wielu lat będziemy mieli szansę zobaczyć to z czego twórcy zdecydowanie nie byli dumni. Jak mówił Kevin Feige w wywiadzie dla magazynu Empire jest to możliwe przy wydaniu specjalnej kolekcji wszystkich produkcji Marvela.

Są materiały z trylogii Gwiezdnych Wojen, które cały czas nagle się pojawiają – na przykład scena ze Stacją Tosche. Nie jest to nic wybitnie dobrego, zdecydowanie nie powinno pojawić się w filmie, ale uwielbiam fakt, że możemy to zobaczyć. To wspaniałe, że skoro to nakręcili i cały czas gdzieś tam było, to w końcu my również mamy możliwość to obejrzeć. Też uwielbiamy udostępniać takie materiały. Jest trochę rzeczy, których wstydzilibyśmy się umieścić w filmie, ale myślę, że niedługo je pokażemy.

Zobacz również: Spider-Man: Daleko od domu – wiemy, jak brzmi imię Neda!

Fot. Kadr z filmu Avengers

Kevin Feige dopuścił możliwość opublikowania nowych scen podczas rozmowy na temat tzw. kolekcji Infinity Saga. To hipotetyczny zbiór wszystkich dotychczasowych filmów wydanych w ramach MCU. Na razie nie potwierdzono, że produkt ten trafi do sklepów. Wiele osób uważa jednak, że to bardzo prawdopodobne ze względu na miejsce w jakim znajduje się kinowe uniwersum Marvela. Razem z premierą Spider-Man: Daleko od domu zakończyła się trzecia faza serii.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?