Advertisement
banner

Zwyczajna przysługa – nowe zapowiedzi mrocznego filmu z Lively i Kendrick!

Wytwórnia Lionsgate udostępniła dwie nowe zapowiedź jej mrocznego i zagadkowego thrillera pt. Zwyczajna przysługa. Oto one:

Zobacz również: The Meg – zobacz, jak powołano do życia prehistorycznego rekina! Materiał zza kulis filmu!

Opis dystrybutora (kino): Stephanie jest uroczą, ale dość naiwną i niewinną młodą mamą, dla której szczytem występku i ryzykanctwa jest przejście przez ulicę na czerwonym świetle. Emily zaś to piękna, wyzwolona kobieta sukcesu, która trzyma życie za rogi. Panie poznają się w szkole swoich synów i natychmiast się zaprzyjaźniają. Przyjaciółki muszą się wspierać, więc Stephanie zgadza się pewnego dnia odebrać ze szkoły synka Emily. Byłaby to jedynie zwyczajna przysługa, gdyby nie fakt, że Emily nie pojawia się, by odebrać dziecko. I to przez kilka kolejnych dni. Dobroduszna Stephanie postanawia pomóc przystojnemu mężowi Emily w poszukiwaniach żony. Wkrótce okaże się jak mało wiedziała o swojej najlepszej przyjaciółce…

Zwyczajna przysługa, czyli produkcja wyreżyserowana przez utalentowanego Paula Feiga, to autorski thriller wypełniony nieoczekiwanymi twistami oraz zdradami, sekretami a także przeróżnymi, niepodziewanym rewelacjami, miłością czy też lojalnością. Nie zabraknie w nim ponadto morderstwa bądź dobrej, starej zemsty.

Gwiazdami mrocznego widowiska są: Anna Kendrick, Blake Lively, Henry Golding, Andrew Rannells, Linda Cardellini, Jean Smart i Rupert Friend. Paul Feig wyreżyserował obraz pt. Zwyczajna przysługa na podstawie scenariusza Jessicy Sharzer. Fabuła została oparty na podstawie powieści spod pióra Darcy’ego Bella.

Zwyczajna przysługa zadebiutuje w polskich kinach już 19 października 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Lionsgate

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?