Gala Emmy 2019 oficjalnie bez prowadzącego!

Po raz pierwszy od 2013 roku gala Emmy nie będzie miała swojego prowadzącego. Potwierdził to dyrektor generalny Fox Entertainment Charlie Collier. Czy jednak pomoże to podnieść oglądalność gali?

Oficjalnie organizatorzy gali Emmy 2019 chcą przeznaczyć więcej czasu na prezentację laureatów wszystkich kategorii, których w tym roku jest aż 27. Poza tym Fox chce poświęcić uwagę nowym produkcjom oraz weteranom gali, dla których 71. Emmy będzie ostatnim. Do takich weteranów zalicza się Gra o tron, która zebrała rekordowe 32 nominacje.

Emmy 2019

Fot. Mat.prasowe

Zobacz również: Oto lista nominacji do nagród Emmy 2019! Gra o tron króluje z rekordem wszech czasów!

W tym roku obchodzimy także kilka ważnych serialowych rocznic, które nie powinny przejść na gali bez echa. Przyjaciele obchodzą swoją 25. rocznicę, natomiast produkcja Fox Beverly Hills, 90210 30. rocznicę. Nie bez znaczenia przy podejmowaniu tej decyzji była też zeszłoroczna oglądalność gali, która okazała się najgorszą w historii. Tegoroczna gala oscarowa również nie miała swojego gospodarza i istotnie przyniosło jej to wzrost oglądalności. Czy tak samo będzie w wypadku Emmy? Przekonamy się niebawem, gdyż gala   Emmy 2019 odbędzie się 22 września.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Jako 5 latka zakochała się w Indianie Jones’ie. Od tamtej pory nieprzerwanie romansuje z popkulturą. Studentka filmoznawstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?