Guillermo del Toro zdradza szczegóły kolejnego filmu!

Do kin właśnie wszedł najnowszy film, którego producentem jest meksykański reżyser – Upiorne opowieści po zmroku. Guillermo del Toro jednak nie zwalnia i zdradza szczegóły swojego nadchodzącego projektu.

Reżyser oscarowego Kształtu wody nie raz udowadniał swoją miłość do potworów, podkreśla ją także w udzielanych wywiadach. Jednak jak zdradza del Toro jego nowy film Zaułek koszmarów, ma być pozbawiony elementów nadnaturalnych. Ekranizacja powieści Williama Lindsaya Greshama ma być bardzo mroczna i pozwolić twórcom uderzyć w najczulsze punkty społeczeństwa.

Zdj. Todd Williamson

Zobacz także: Bradley Cooper zastąpi Leonardo DiCaprio w nowym Zaułku Koszmarów!

Zaułku koszmarów w głównych rolach mamy zobaczyć Bradleya Coopera jako skorumpowanego oszusta oraz Cate Blanchett jako równie niecną psychiatrę. Guillermo del Toro z przekonuje, że jego osadzony w latach 30. XX wieku film z pewnością otrzyma kategorię R. O tym z pewnością przekonamy się w swoim czasie. Zdjęcia do Zaułku koszmarów mają ruszyć w styczniu 2020 roku. Za produkcję filmu ma odpowiadać studio Fox Searchlight, tak samo, jak miało to miejsce w przypadku Kształtu wody.

Źródło: indiewire.com.com / Ilustracja wprowadzenia: Variety

Jako 5 latka zakochała się w Indianie Jones’ie. Od tamtej pory nieprzerwanie romansuje z popkulturą. Studentka filmoznawstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?