Krystyna Czubówna przeczyta The Room na żywo na Octopus Film Festiwal w Gdańsku!

Octopus Film Festival to nowe wydarzenie na mapie alternatywnych imprez, stworzone z myślą o fanach kina niszowego, brzydkiego, tak złego, że aż dobrego. Na pierwszą edycję festiwalu zwita Krystyna Czubówna, która na żywo przeczyta najbardziej absurdalne kwestie z kultowego już The Room w reżyserii Tommy’ego Wiseau.

Organizatorzy zapewniają, że ich wydarzenie będzie znacznie różnić się od innych festiwali filmowych. Określają OFF jako najbardziej nieokrzesany festiwal filmowy w Polsce!

Fot. Octopus Film Festival

Zobacz także: The Room – ciekawostki

Podkreślają też brak czerwonych dywanów i wygodnych klimatyzowanych sal, za to zapewniają styczność z najdziwniejszymi filmowymi wytworami ludzkiej wyobraźni. Zarezerwujcie sobie w swoich kalendarzach pięć sierpniowych dni (22-28.08) i udajcie się do gdańskiego klubu B90. Ceny biletów na chwilę obecną nie są znane, wiadomo natomiast, że za organizację odpowiada, poza klubem, ekipa z VHS Hell i Ulica Elektryków. O przygotowaniach do imprezy będziemy na bieżąco informować na naszym serwisie. Zapowiada się zaiste wyjątkowe święto dla fanów złego kina!

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie fanpage: Octopus Film Festival

Źródło/ Ilustracja wprowadzenia: Octopus Film Festival

Stały współpracownik

Bloger i dziennikarz. Koncertuje więcej niż wypada. Lubi jeździć na konwenty. Recenzuje i pisze artykuły o popkulturze od ponad 5 lat. Założyciel bloga Zryta Bania Stanleya i fanpage Filmy, Które Ryją Banie Zbyt Mocno. Metaluch i irytujący "śmieszek".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

January pisze:

I zasada klubu walki. 3maj się tego.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?