AirPods trzeciej generacji jeszcze w tym roku

Zgodnie z informacjami pochodzącymi od analityka Daniela Ivesa z firmy Wedbusha, nowe AirPods będą dostępne jeszcze w tym roku.

Premiera odbyć się ma najpewniej tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Jakie zmiany zostaną wprowadzone? Na pewno design – dotąd niezmieniony od samego początku – ma ulec pewnym modyfikacjom. Co więcej, trzecia generacja AirPods będzie wodoodporna.

Apple Pay Cash AirPods

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Apple szykuje nowe modele iPadów

Doniesienia pochodzą pierwotnie od Marka Gurmana z serwizu Bloomberg. To właśnie on odpowiedzialny jest za informowanie o lwiej części wcześniejszych zmian związanych z AirPods. Jeszcze w lutym 2018 roku Gurman dał znać o tym, że Apple pracuje nad wsparciem dla Hey Siri, które ostatecznie, po drobnych opóźnieniach, zostało wprowadzone w marcu tego roku. O pracy nad obecną generacją dał znać w czerwcu ubiegłego roku.

Źródło i ilustracja wprowadzenia: Mac Rumors

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?