CES 2020: Nowe komputery i laptopy RTX Studio dla twórców. Promocyjny dostęp do usługi Adobe Creative Cloud

Na odbywających się w Las Vegas targach CES firma NVIDIA, wraz z czołowymi producentami laptopów i komputerów stacjonarnych, zaprezentowała nowe jednostki RTX Studio zbudowane z myślą o maksymalnej kreatywności, które są wspierane przez zapewniające najwyższą niezawodność sterowniki NVIDIA Studio.

Ogłoszono również, że wybrane konfiguracje komputerów i laptopów RTX Studio otrzymają bezpłatny 3-miesięczny dostęp do usługi Adobe Creative Cloud o wartości prawie 240 USD.

Zapowiedzi w skrócie: Najbardziej oczekiwane gry 2020 roku!

  • Firma HP wprowadza na rynek komputer ENVY 32 All-in-One. Jest on wyposażony w kartę graficzną GeForce RTX 2080, co czyni go pierwszym komputerem AiO z kartą RTX.
  • Firma Acer pokazała trzy nowe systemy RTX Studio: laptopy ConceptD 7 Ezel i ConceptD 7 Ezel Pro oraz stację roboczą ConceptD 700.
  • Firma Lenovo zaprezentowała serię laptopów Creator przeznaczonych dla twórców cyfrowych treści. W jej skład wchodzi m.in. model Legion Y740 Studio Edition wyposażony w kartę graficzną GeForce RTX 2080.
  • Firma NVIDIA ogłosiła nowe jednostki RTX Studio przygotowane przez lokalnych producentów systemów. Będą to m.in. firmy Scan oraz MIFCOM w Europie, a także CyberPowerPC, MainGear, Origin PC i NZXT w Ameryce Północnej.
  • Od 13 stycznia nowe laptopy i komputery stacjonarne RTX Studio otrzymają bezpłatny 3-miesięczne dostęp do usługi Adobe Creative Cloud.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?