Cooler Master prezentuje nowe chłodzenie MasterLiquid ML240P Mirage

Cooler Master, światowy lider w produkcji podzespołów do komputerów PC, ogłosił dziś wprowadzenie na rynek nowego coolera procesora MasterLiquid ML240P Mirage All-in-one (AIO). Jako część linii komponentów Cooler Master Pro ML240P Mirage podnosi komfort użytkowania zarówno w zakresie wydajności termicznej, jak i spektakularnego oświetlenia RGB.

Zaprojektowany i wyprodukowany przez doświadczony zespół Cooler Master ML240P Mirage odkrywa, co ma w środku. Ten wyjątkowo zaprojektowany cooler, wyposażony w przezroczystą pokrywę pompy, zapewnia użytkownikom klarowny widok działającego wirnika. W połączeniu z ośmioma dedykowanymi diodami RGB (ARGB) wokół wewnętrznej krawędzi pompy użytkownicy ML240P Mirage będą zachwyceni hipnotyzującym pokazem światła.

Wszystkie diody LED w ML240P Mirage mogą być sterowane za pomocą oprogramowania sterowania oświetleniem Cooler Master, teraz także w nowym trybie Mirage zaprojektowanym specjalnie dla tego AIO.

Zobacz również : AMD Ryzen Threadripper – 64-rdzeniowy procesor jeszcze w tym roku!?

Zaprojektowane wyłącznie dla MasterLiquid ML240P Mirage to dwa 120-milimetrowe wentylatory z połączonymi ze sobą łopatkami wentylatora Cooler Master. Zmniejszył dzięki temu zniekształcenia wentylatora, hałas i jeszcze bardziej zwiększył wydajność chłodzenia ML240P Mirage. Każdy z dołączonych wentylatorów jest wyposażony w osiem świateł LED ARGB.

Uchwyt TR-4 został również dołączony do torby z akcesoriami, aby wyeliminować potrzebę osobnego zakupu.

ML240P Mirage jest również kompatybilny z większością głównych producentów płyt głównych RGB, takich jak ASUS, MSI i ASRock, oraz z dołączonym oprogramowaniem.

Źródło: vortez.net/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor prowadzący

Redaktor prowadzący dział nowe technologie.

Kontakt:
admin@moviesroom.pl
530 313 100

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?