Corsair Nightsword RGB i M55 RGB Pro – wysokowydajne myszy do gier

Producent Corsair rozszerzył swoją ofertę myszy do gier o Nightsword RGB i M55 RGB Pro. Nowa gra Nightsword RGB została zaprojektowana, aby przenieść wydajność na nowy poziom jako nowa flagowa mysz Corsair.

Dzięki inteligentnemu, dostosowywanemu systemowi wagowemu mysz oferuje ponad 120 sposobów dostosowania ustawień wagi i balansu do potrzeb użytkownika. Dołączone oprogramowanie Corsair iCUE zapewnia rozpoznawanie masy w czasie rzeczywistym i może określić dokładną pozycję ciężarków oraz wizualnie wyświetlić aktualny środek ciężkości. Dzięki czujnikowi PMW3391 o rozdzielczości 18,000 DPI szybkość myszy można również dostosować do własnych preferencji w oparciu o czułość w nakładkach 1-DPI. Czujnik został opracowany wspólnie z PixArt. Łącznie mysz posiada dziesięć programowalnych klawiszy.

Zobacz również : Arctis 1 – nowa propozycja dla graczy od SteelSeries

Wbudowane przełączniki Omron są zaprojektowane na ponad 50 milionów kliknięć. Mysz praworęczna Nightsword RGB posiada również oświetlenie RGB z czterema strefami, które można dynamicznie ustawiać. Sugerowana cena detaliczna Corsair’s Nightsword RGB wynosi 79,99 USD.

Nowością jest również M55 RGB Pro z czujnikiem PixArt Paw3327, który działa z maksymalną rozdzielczością 12 400 DPI i może być ustawiany w krokach co 100 DPI. 

Corsair M55 RGB Pro waży 86 gramów i jest dostępna w sugerowanej cenie detalicznej 49,99 euro.

Źródło: tweakpc.de / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący

Redaktor prowadzący dział nowe technologie.

Kontakt:
[email protected]
530 313 100

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?