Advertisement
Advertisementpixel

Dziś premiera najpotężniejszego smartfona od chińskiego potentata – oto Huawei Mate 20 Pro!

Dzisiaj w Londynie odbyła się prezentacja nowego high-endowego modelu Huawei. I trzeba przyznać, że zapowiedź posiadanych przez model funkcji jest niezwykle zachęcająca.

CEO firmy Richard Yu osobiście zaprezentował najnowszy nabytek Huwawei. Opis jego funkcji mocno zaczyna przypominać sprzęt rodem z SF. Smartfon wspierany jest przez sztuczną inteligencję, która pozwala na zapamiętanie nawyków i preferencji użytkownika i tym samym lepszego dostosowania się do danej jednostki (np. poprzez dostosowanie czasu działania baterii do intensywności używania urządzenia). Zapewniona jest również lepsza ochrona danych. Istnieje możliwość odblokowania modelu za pomocą twarzy lub linii papilarnych. Sztuczna inteligencja wspiera również potrójny aparat Leica o ultraszerokokątnym obiektywie.

Zobacz również: Wiemy, ile będąc kosztować Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro

Jak już informowaliśmy wcześniej, Huawei Mate 20 Pro jest naszym kraju do kupienia za 4299 złotych. Telefon możemy kupić już od 16 października. Oferta jest ważna aż do 4 listopada lub wyczerpania zapasów. W zestawie otrzymamy bezprzewodową ładowarkę 15W i kartę pamięci NM 128 GB.

Źródło: businessinsider.pl / Ilustracja wprowadzenia: Huawei

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?