Gamingowe akcesoria w prezencie do komputerów Lenovo Legion

Lenovo przygotowało promocję, w której przy zakupie komputerów z rodziny Legion można otrzymać w prezencie niezbędne akcesoria gamingowe.

Produkty Lenovo Legion cieszą się dużym uznaniem wśród graczy i stanowią świetną bazę dla każdego gamingowego wyzwania. Aby zapewnić jeszcze lepsze wrażenia podczas kolejnych wycieczek do wirtualnego świata, Lenovo uruchomiło promocję, w ramach której przy zakupie komputera lub laptopa Lenovo Legion, z listy produktów objętych promocją, można w prezencie otrzymać najwyższej klasy gamingowe akcesoria – mysz Legion RGB M200 Gaming Mouse oraz plecak Y Gaming Armored Backpack.

Lenovo

fot. materiały prasowe

Zobacz również : Huawei Mate 30 Pro – pierwsze rendery już w sieci!

Komputery i laptopy Lenovo Legion to nowoczesne, stylowe i drapieżne produkty gamingowe, które kryją w sobie mocne komponenty i zaawansowane technologicznie rozwiązania. Każdy model zapewnia niezrównane wrażenia z rozgrywki, których dopełnieniem mogą być tylko najwyższej klasy akcesoria. Dzięki najnowszej promocji Lenovo gracze mogą otrzymać niezbędne dodatki na start – w prezencie!

Lenovo

fot. materiały prasowe

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy w terminie od 19 czerwca 2019r. do 31 lipca 2019r. kupić jeden z laptopów lub komputerów stacjonarnych Lenovo Legion objętych promocją, zachować kod kreskowy oraz numer seryjny urządzenia znajdujące się na opakowaniu i w ciągu 14 dni wypełnić formularz na dedykowanej promocji stronie. Po weryfikacji zgłoszenia zestaw akcesoriów trafi pod wskazany adres. Wszelkie szczegóły znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie www.lenovogaming.pl/gamingowe-akcesoria-w-prezencie.

Źródło: Materiały prasowe/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor prowadzący

Redaktor prowadzący dział nowe technologie.

Kontakt:
admin@moviesroom.pl
530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?