Advertisement
banner

Honor 8X wchodzi do Europy. W Polsce w połowie października.

Honor wprowadza na europejski rynek Honor 8X. Smartfon ten łączy zaawansowane technologie flagowców z estetyczną formą.  Charakteryzuje go: minimalistyczny design i technologia COF (chip-on-film), 6,5-calowy ekran FullView zajmujący aż 91% przedniego panelu, aparat wspierany przez sztuczną inteligencję, technologia GPU Turbo i tylna obudowa ze szkła Aurora Glass z błyszczącym wzorem o podwójnej teksturze. W Polsce najnowszy smartfon będzie dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie już od połowy października.

Z badań konsumenckich przeprowadzonych przez Honor i Kantar Millward Brown na próbie 1800 użytkowników telefonów komórkowych w wieku 15-38 lat w sześciu krajach wynika, że młodzi ludzie najczęściej używają tych funkcji smartfonów, które umożliwiają im: fotografowanie, korzystanie z mediów społecznościowych, przeszukiwanie sieci i czytanie e-maili. 8X z hasłem „Beyond Limits” znakomicie odpowiada na ich potrzebę posiadania smartfonu pełniącego rolę osobistego komputera będącego zawsze w zasięgu ręki. Dzięki niemu mogą żyć efektywniej, szybciej i mądrzej przekraczać swoje kolejne granice.

Najnowszy smartfon skupia najważniejsze cechy marki: wykorzystanie wyjątkowych technologii, minimalistyczne wzornictwo i doskonałe wykonanie. Innymi słowy – idealnie łączy funkcjonalność i eleganckie piękno.

Honor 8X w przystępnej cenie zapewnia znakomitą wydajność i przyjemność z użytkowania. Wchodzi na rynek jako telefon dostępny dla wszystkich, by stać się najlepszym ekonomicznym smartfonem 2018 roku.

Źródło: Informacja prasowa | Ilustracja główna: Honor

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?