IBM opatentował smartwatch z rozkładanym ekranem!

IBM opatentował urządzenie z wieloskładnikowym wyświetlaczem, umożliwiając korzystanie z niego jako smartwatcha, smartfona i tabletu.

Szczególną cechą tego projektu jest to, że pod ekranem głównym przechowywanych jest siedem pomocniczych części ekranu. Wyświetlacze te można wyjąć z obudowy niezależnie od siebie. Obudowa zegarka oferuje miejsce na cztery przegródki, z których każda zawiera maksymalnie dwie części wyświetlacza.

IBM

fot. letsgodigital

Zobacz również : Razer DeathAdder – 10 milionów sprzedanych egzemplarzy

Elastyczne sekcje ekranu można rozwinąć ze smartwatcha na smartfona. Patent zatytułowany „Zmienny rozmiar wyświetlacza dla elektronicznego urządzenia wyświetlającego” został zgłoszony w 2016 r. Przez International Business Machines Corporation. Patent został zatwierdzony i opublikowany w bazie danych USPTO (Urząd Patentowy i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych) do 11 czerwca 2019 roku.

Nie wiadomo, czy IBM zamierza wprowadzić inteligentny zegarek z elastycznym wyświetlaczem. Firmie może o wiele bardziej opłacić się sprzedaż technologii patentowej innym zainteresowanym markom.

Źródło: letsgodigital/ Ilustracja wprowadzenia: letsgodigital

Redaktor prowadzący

Redaktor prowadzący dział nowe technologie.

Kontakt:
[email protected]
530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?