IFA Berlin 2019: XPG zaprezentuje pierwszą na świecie mysz gamingową 4D

XPG, producent sprzętu dla graczy, profesjonalnych esportowców i entuzjastów technologii, podczas targów IFA w Berlinie zaprezentuje nowe produkty ze swojego portfolio. Wśród nich znajdziemy gamingową mysz 4D, serię urządzeń peryferyjnych XPG Mera Edition i dysk SSD – GAMMIX S50.

Gamingowa mysz XPG Headshot stanowi rewolucję w swojej kategorii. Urządzenie powstało w wyniku połączenia dwóch coraz bardziej popularnych w ostatnim czasie trendów – sztucznej inteligencji (AI) oraz druku 4D. Ponadto mysz składa się z ultralekkiej obudowy i struktury, która czyni ją najlepszą w swojej klasie.

Wykorzystując algorytm sztucznej inteligencji, XPG Headshot pozwala na personalizację ustawień w oparciu o preferencje i cechy poszczególnych użytkowników – takie jak przyczepność, rozmiar dłoni czy wykończenie powierzchni.

Peryferia XPG Mera Edition – nowe podejście do gamingu

Podczas IFA 2019 XPG zaprezentuje również nową serię urządzeń peryferyjnych dla graczy – XPG Mera Edition. Opierając się na charakterystyce marki i wykreowanej przez nią postaci jaką jest Mera, produkty zostały zaprojektowane w kontraście do ciemniejszych barw, które dotąd dominowały w sprzęcie peryferyjnym. Poprzez przełamanie formy, XPG podkreśla, że gracze są niejednorodną grupą.

XPG GAMMIX S50 – SSD z PCIe 4.0

W Berlinie będzie można zobaczyć także dysk SSD – XPG GAMMIX S50. Ten model został ogłoszony przez markę w lipcu 2019 roku i jest pierwszym nośnikiem z PCIe 4.0 w jej ofercie. Dysk osiąga prędkości do 5000/4400 MB/s podczas odczytu i zapisu danych, co oznacza, że jest blisko 10-krotnie szybszy, niż w przypadku standardowych dysków SATA. XPG GAMMIX 50 dostępny będzie w wariantach o pojemności 1 TB i 2 TB. Warto dodać, że nośnik będzie kompatybilny również z interfejsem PCIe 3.0.

Odwiedź XPG podczas IFA 2019

XPG zaprasza do odwiedzania stanowiska marki podczas targów IFA w Berlinie, w dniach od 6 do 11 września 2019 roku (sala 12, stanowisko 107). Odwiedzający będą mieli szansę na zapoznanie się z wymienionymi nowościami, a także zobaczą XPG Orb, czyli gamingową kulę, której budowa zajęła trzy tysiące godzin i składa się z trzystu elementów. W jej wnętrzu goście będą mieli okazję przekonać się o ekstremalnej wydajności zaprezentowanych rozwiązań.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący

Redaktor prowadzący dział nowe technologie.

Kontakt:
admin@moviesroom.pl
530 313 100

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?