Jak uzyskać więcej klatek na sekundę w Call of Duty: Warzone i zdobyć przewagę nad przeciwnikami

Firma NVIDIA opublikowała kolejny artykuł będący elementem kampanii Frames Win Games, edukującej w jaki sposób wydajność kart graficznych ma bezpośrednie przełożenie na wyniki osiągane w grach komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem tych stawiających na bezpośrednią rywalizację pomiędzy graczami.

Tym razem na tapet wzięto Call of Duty: Warzone, która szybko stała się jedną z najpopularniejszych gier na PC. Ten darmowy tytuł, który może pochwalić się już 50 milionami graczy na całym świecie, oferuje dynamiczną rozgrywkę battle royale, w której może wziąć udział jednocześnie nawet 150 osób.

Nvidia

Podczas potyczek gracze definiują swoje umiejętności na podstawie współczynnika zabić/śmierci (Kill/Death ratio). Wyższy współczynnik K/D oznacza, że ​​gracz zazwyczaj wygrywa swoje bitwy. Komputer wyposażony w wydajną kartę graficzną oraz monitor z wysoką częstotliwością odświeżania może pomóc w pełni wykorzystać potencjał gracza na polach bitew, zapewniając krótsze czasy reakcji. Wysoka liczba klatek na sekundę przekłada się na wyraźne korzyści dla gracza, czyli m.in.:

  • płynniejszą animację ułatwiającą śledzenie celów
  • ograniczone skutki smużenia i rozdarcia obrazu, który rozpraszają grającego
  • mniejsze opóźnienia systemu, dzięki czemu gracz może zobaczyć potencjalny cel wcześniej

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?