Kibicuj Polakom – dwudniowy turniej VERSUS GEFORCE RTX

Firma NVIDIA oraz marka HP Omen zapraszają na transmisję odbywającego się w Julinku pod Warszawą wydarzenia VERSUS GEFORCE RTX FRAMES WIN GAMES, które odbędzie się w dniach 27-28 lipca 2019. Sześć drużyn składających się z topowych streamerów Twitch i gwiazd YouTube będzie reprezentować Francję, Hiszpanię, Niemcy, Polskę, Rosję oraz Wielką Brytanią i kraje skandynawskie. Polska drużyna, w skład której wchodzą Izak, UrQueeen, Leh oraz Highstyled, powalczy o zwycięstwo w grach Apex Legends, wydanej przez Electronic Arts oraz Fortnite studia Epic Games.

#FRAMESWINGAMES

W ramach wyzwania, sześć zespołów będzie ze sobą konkurować w grach Apex Legends i Fortnite. Aby sprostać rywalizacji w tytułach battle royale należy dysponować jak najlepszym sprzętem, a 60 wyświetlanych klatek na sekundę to zdecydowanie za mało. Dlatego drużyny wykorzystają najnowocześniejsze laptopy HP Omen wyposażone nie tylko w najnowsze karty graficzne NVIDIA GeForce RTX, ale także szybkie wyświetlacze 240 Hz.

Wydajna karta graficzna zapewnia wysokie częstotliwości generowania klatek, co przekłada się w efekcie na krótszy czas reakcji.  Właśnie dlatego gracze korzystający z szybkich kart graficznych osiągają lepsze średnie współczynniki Kill/Death (KD) w grach typu battle royale.

Zobacz również: HyperX odłącza kable – na rynku dostępny jest już nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy

Najnowocześniejszy sprzęt

Gracze wymagają najlepszego sprzętu, dlatego uczestnicy turnieju VERSUS będą toczyć potyczki na najnowszych laptopach HP Omen X 2S 15 wyposażonych w 15-calowe wyświetlacze i karty graficzne GeForce RTX 2070.

Karty GeForce RTX wykorzystują najbardziej zaawansowaną architekturę procesorów graficznych dla graczy, NVIDIA Turing. Najwyższa jakość gier jest osiągana dzięki dedykowanym rdzeniom wspierającym obsługę sztucznej inteligencji oraz techniki ray tracingu w czasie rzeczywistym. Gry oferują ultrarealistyczne efekty wizualne, w tym dokładne cieniowanie, refleksy świetlne, załamanie promieni świetlnych oraz globalne oświetlenie.

Aktualnie trwa w sklepie x-kom promocja związana z laptopami HP Omen wyposażonymi w karty GeForce RTX. Po wpisaniu podczas zamówienia kodu VERSUS udzielany jest rabat w wysokości 1000 zł. Szczegółowa oferta na stronie: https://nvda.ws/2JZISHx

Nagrody dla widzów

Zmagania będzie można śledzić na żywo na stronie https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/campaigns/versus-frames-win-games/,  a o komentarz zadbają Wojciech ‘Łozo’ Łozowski oraz Bartłomiej ‘Tybek’ Tybor. Podczas transmisji widzowie będą mogli wziąć udział w konkursach z fantastycznymi nagrodami.

Redaktor prowadzący

Redaktor prowadzący dział nowe technologie.

Kontakt:
admin@moviesroom.pl
530 313 100

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?