Advertisement

Motorola One Vision – elegancka i bezpieczna

W zeszłym miesiącu Motorola zaprezentowała nową motorolę one vision – telefon marki cenionej i darzonej zaufaniem już od 90 lat za jakość sprzętu i innowacyjność. Najnowsze urządzenie stanowi doskonałe połączenie eleganckiego wzornictwa i innowacyjnej technologii mobilnej oraz bezpieczeństwa gwarantowanego przez program Android One.

Ale co właściwie oznacza posiadanie smartfonu, który należy do programu Android One? Najprościej rzecz ujmując to, że użytkownik nie musi już z niczego rezygnować. Program zapewnia dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji w każdej chwili, dwie zasadnicze aktualizacje systemu Android, aktualizacje zabezpieczeń przez trzy lata, wbudowanego Asystenta Google, Google Play Protect, a ponadto brak zbędnych preinstalowanych aplikacji innych producentów. Tym sposobem użytkownik ma pewność związaną z korzystaniem z zawsze najbezpieczniejszej wersji Androida.
Dane osobowe są obecnie wyjątkowo cenne i stanowią cel nieustannych ataków. W ramach partnerstwa z Google motorola one vision nie ogranicza się do podstawowych wymagań dotyczących oprogramowania i dostarcza comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń przez trzy lata. W ten sposób gwarantuje systemowi ochronę i zmniejsza podatność oprogramowania na ataki. Ochroną tą można łatwo zarządzać w intuicyjnym interfejsie systemu Android™ 9 Pie.

Motorola

fot. materiały prasowe

Zobacz również : Huawei Mate 30 Pro – pierwsze rendery już w sieci!

Co więcej, Android One oferuje również dostęp do nowych funkcji w każdej aktualizacji. Dzięki temu, niezależnie od liczby nowych urządzeń, które pojawią się na rynku, motorola one vision będzie mieć zawsze najnowsze i najpotrzebniejsze funkcje.
Smartfon udostępnia także użytkownikom przydatne innowacje Androida, takie jak Asystent Google oraz funkcję do odpowiedzialnego korzystania z urządzenia – Cyfrową równowagę (Digital Wellbeing), która pomaga skoncentrować się na tym, co najważniejsze, umożliwiając blokowanie tego, co rozprasza uwagę.

Motorola one vision jest dostępna w Polsce od 16 maja w sugerowanej cenie detalicznej 1299 zł w RTV EURO AGD oraz Play.

Źródło: Materiały prasowe/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor prowadzący

Redaktor prowadzący dział nowe technologie.

Kontakt:
admin@moviesroom.pl
530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?