Mozilla Firefox z nową aktualizacją

Minęło zaledwie kilka tygodni od pojawienia się aktualizacji Mozilla 67, która poprawiała m.in. kwestie związane z prywatnością. Teraz jednak pojawia się kolejne usprawnienie.

Firefox 68 mocno koncentruje się na ulepszeniu bardziej zaawansowanych funkcji. Najlepszym przykładem jest tutaj funkcja Rekomendowanych Rozszerzeń. Pomaga ona wyszukiwać w Internecie specjalnych wtyczek, które usprawnią naszą pracę i są przy tym bezpieczne. Pojawiła się także pomoc dla użytkowników posiadających karty AMD, którzy na Windows 10 mogą już używać WebRendera.

Zobacz również: Poczuj Fenomen WyGrania i zdobądź Lenovo Legion Y530

Mozilla przyszykowała również co nieco dla posiadaczy Androida. Usprawnienia wprowadzają teraz usługę Web Authentication API, dzięki której tradycyjne hasła mogą zostać zastąpione na rzecz kluczy bezpieczeństwa. Trzeba przyznać, że twórcy przeglądarki dokładają wszelkich starań, by zapracować na swoją bardzo dobrą reputację.

Źródło: Mozilla / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?