the old guard background Advertisement

Nabywcy laptopów NVIDIA RTX Studio otrzymują 3 miesiące dostępu do Adobe Creative Cloud za darmo

Firma NVIDIA uruchomiła promocję, w ramach której nabywcy laptopów oraz komputerów stacjonarnych klasy RTX Studio otrzymają bezpłatne trzymiesięczne członkostwo w usłudze Adobe Creative Cloud. Partnerami akcji są sklepy x-kom oraz Euro.

Usługa Adobe Creative Cloud zapewnia artystom specjalizującym się w fotografii, projektowaniu graficznym, edycji wideo i animacji 3D zestaw ponad 30 aplikacji i narzędzi niezbędnych do realizacji ich twórczych wizji.

Laptopy i komputery stacjonarne NVIDIA RTX Studio, w połączeniu z technikami akcelerowanymi przez GPU i wyjątkowymi sterownikami Studio, znacznie zwiększają wydajność i stabilność kluczowych aplikacji firmy Adobe.

Użytkownicy korzystający z kart graficznych RTX, w które są wyposażone komputery RTX Studio, zyskują najwyższą wydajność w takich aplikacjach usługi Adobe Creative Cloud jak Adobe Premiere ProAdobe Photoshop Lightroom czy Adobe Dimension.

Trzymiesięczna oferta o wartości 1174,74 zł kierowana jest zarówno do nowych jak i aktualnych użytkowników usługi Adobe Creative Cloud.

Wśród laptopów biorących udział w promocji znajdują się produkty takich firm jak Acer, ASUS, Dell, Gigabyte, Lenovo, HP, MSI i Razer.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.nvidia.com/pl-pl/design-visualization/creators/laptops-desktops-with-adobe-cc/

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?