Netflix oraz Play rozpoczynają długoterminowe partnerstwo

W tym roku Święta startują w listopadzie i trwać będą aż przez pół roku! Play wprowadza do swojej oferty świąteczną super promocję specjalnie dla fanów rozrywki. Przy zakupie Internetu w Play klienci otrzymują Netflix na 6 miesięcy w prezencie oraz dostęp do najlepszych seriali i filmów!

Netflix w ofercie PLAY

Wraz ze zbliżającymi się Świętami, Play wprowadza nową promocję – wybierając Play Internet otrzymasz dostęp do Netflix na 6 miesięcy w prezencie! Teraz możesz cieszyć się pakietem danych nawet do 300 GB miesięcznie bez żadnych ograniczeń w pobieraniu i wysyłaniu oraz oglądać najlepsze filmy i seriale na Netflix! Możesz także korzystać ze wszystkich funkcjonalności, które serwis oferuje dla swoich subskrybentów:

 • oglądaj, gdzie chcesz i tak, jak lubisz,

 • anuluj usługę w każdej chwili.

Promocja Netflix w PLAY będzie dostępna zarówno dla nowych abonentów, którzy chcą przejść do sieci PLAY, ale także osób, które zdecydują się na przedłużenie swojej umowy.

Zobacz również: 1983 – już dziś premiera pierwszego polskiego serialu Netflix Original!

Klienci, którzy wybiorą ofertę głosową mogą dodatkowo skorzystać z nowej, specjalnej opcji: 20 zł za 20 GB transferu danych. W ramach tej oferty otrzymujemy:

 • 6 miesięcy Netflix w prezencie,

 • Wideo Non Stop przez cały okres umowy; jest to nowa usługa od Play, dzięki której użytkownicy mogą oglądać popularne serwisy wideo bez pobierania danych ze swojego pakietu internetu. Na start usługą objęte zostały cztery serwisy: Netflix, HBO GO, Showmax i Redbull TV. Lista serwisów z czasem może się powiększać – usługa ma otwarty charakter i każdy legalny serwis wideo, który spełni wymagania techniczne usługi, może do niej dołączyć. W tym celu wystarczy skontaktować się z zespołem Telewizji i Wideo w Play, wysyłając wiadomość na adres e-mail: wideononstop@play.pl.

Promocja Netflix w Play będzie dostępna w 4 różnych pakietach z urządzeniami, a ich ceny będą kształtowały się od 45 zł do 80 zł w najwyższej wersji z modemem zewnętrznym zwiększającym zasięg NET BOX. Będą mogli
z niej skorzystać także Klienci, którzy wybiorą ofertę Internet Pro z laptopami i tabletami oraz specjalną ofertą dla graczy. Decydując się na Internet bez urządzenia, do wyboru mamy 1 z 3 pakietów od 40 zł do 60 zł.
Do wszystkich ofert każdy Klient otrzyma:

 • Ulubione produkcje dostępne w serwisie Netflix na 6 miesięcy w prezencie,
 • Możliwość oglądania seriali i filmów w każdym miejscu i o każdej porze, dzięki dostępowi do silnej
  i dobrej sieci.

Każdy Klient, który zdecyduje się na Play Internet wraz z ofertą grupową otrzyma rabat w wysokości 10 zł miesięcznie.


Święta w doborowym towarzystwie!

Dzięki nowej usłudze, wspólnie ze swoimi bliskimi, możecie cieszyć się wysokiej jakości rozrywką
i być na bieżąco z najnowszymi serialowymi hitami Netflix: Narcos – Meksyk czy House of Cards, a także odkryć bogatą bibliotekę, zawierającą filmy, dokumenty, programy dla dzieci i wiele więcej gatunków! Ci, którzy jeszcze nie są użytkownikami serwisu, swój pierwszy serialowy maraton mogą zacząć od pierwszej polskiej produkcji oryginalnej Netflix – 1983, która swoją premierę na platformie będzie mieć 30 listopada – tego samego dnia, którego startuje promocja Play.
Z super promocji będzie można skorzystać od 30 listopada 2018 r. do 31 stycznia 2019 r.

Jak skorzystać z promocji Netflix w Play?

Możesz ją włączyć w aplikacji Play24:

 1. Otwórz aplikację Play24 i przejdź do sekcji Telewizja i Wideo

 2. Włącz usługę Netflix – płacę z Play

 3. Przejdź na stronę Netflix.com i załóż nowe konto. Teraz możesz bez ograniczeń oglądać najlepsze filmy.


  Ulubione seriale zawsze z Tobą

  Oglądaj, w dowolnym miejscu  i o każdej porze, seriale i filmy dobrane specjalnie dla Ciebie.

  • Oglądaj na telewizorze – korzystaj z aplikacji Netflix na Smart TV, konsole PlayStation lub Xbox, Google Chromecast, Apple TV i inne.
  • Korzystaj z dowolnego komputera – wejdź na Netflix.com

  Netflix – płacę z Play to usługa dostępna dla wszystkich abonentów, niezależnie od wybranej taryfy, którzy chcą korzystać z serwisu Netflix i płacić za niego na jednym rachunku w Play. Jeśli jesteś użytkownikiem Netflix poprzednia metoda płatności zostanie automatycznie przywrócona po zakończeniu promocji.

  Źródło: materiały prasowe

Dziennikarz
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?