Nowa funkcja w Samsungach! Ulepszenie Always on Display w 2019 roku

Najnowsza aktualizacja do Androida Pie przyniesie użytkownikom Samsungów. Na początku przyszłego roku funkcja Always on Display będzie o wiele bardziej przejrzysta.

Always on Display ma za zadanie ułatwić posiadaczowi smartfona zorientować się, która jest godzina czy informować o nieodebranych połączeniach itd. Nowa aktualizacja sprawi, że teraz użytkownicy nie będą musieli się domyślać, czego dotyczy dane powiadomienie, jako że zostanie wprowadzone kolorowanie ikonek na da barwy danego medium (np. gmaila). To ułatwi sprawdzanie informacji – w końcu jak dotąd nierzadko ciężko było rozróżnić ikony o jednakowych kolorach.

Zobacz również: Dziś premiera najpotężniejszego smartfona od chińskiego potentata – oto Huawei Mate 20 Pro!

Co więcej, przejrzystsze będą też takie rzeczy, jak pokazywanie godziny czy aktualny stan baterii. Na aktualizację przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale wydaje się, że warto.

Źródło: sammobile.com / Ilustracja wprowadzenia: Samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?