the old guard background Advertisement

Nowy sterownik NVIDIA Game Ready z optymalizacjami dla gier Star Wars Jedi: Upadły zakon oraz Stormland

Premiera gry Star Wars Jedi: Upadły zakon ze studia Respawn Entertainment już 15 listopada, a gracze korzystający z kart graficznych GeForce są przygotowani do rozgrywki dzięki nowemu sterownikowi Game Ready. Sterownik ten posiada również optymalizacje dla gry Stormland oraz obsługuje trzy kolejne monitory zgodne ze standardem G-SYNC.

Fani gier korzystających z wirtualnej rzeczywistości z pewnością nie mogą się już doczekać premiery Stormland wyprodukowanej przez Insomniac Games. Wg PC Gamer jest to kandydat na najlepszy tytuł VR wydany w tym roku. Zapewnienie jak najlepszej wydajności i jakości rozgrywki w momencie premiery gry jest bardzo ważne, a w przypadku tytułów wykorzystujących wirtualną rzeczywistość to priorytet. Jakiekolwiek błędy mogą negatywnie wpłynąć na immersję i zepsuć wrażenia płynące z rozgrywki w środowisku VR.

Kolejne trzy monitory zgodne ze standardem G-SYNC

Program G-SYNC Compatible powstał w celu rozszerzenia ekosystemu produktów wspierających technikę G-SYNC i ma na celu edukowanie konsumentów na temat wyświetlaczy, które oferują odpowiednie parametry zapewniające podstawową obsługę zmiennego odświeżania ekranu (Variable Refresh Rate).

Lista wyświetlaczy zgodnych ze standardem G-SYNC zawiera już prawie 60 pozycji, a najnowsze modele na niej to Acer XB273U, Acer XV273U oraz ASUS VG259Q.

W ramach programu G-SYNC Compatible, NVIDIA współpracuje z producentami monitorów, testując poprawność działania modeli obsługujących protokół AdaptiveSync. Monitory, które pozytywnie przejdą wszystkie testy są oznaczane jako „G-SYNC Compatible”. Pełna lista wspierających technikę G-SYNC dostępna jest tutaj.

Bądź gotowy do gry dzięki sterownikom NVIDIA Game Ready

Sterowniki Game Ready udostępniane są najpóźniej w dniu premiery wspieranej gry i są zoptymalizowane pod kątem największej wydajności oraz jakości rozgrywki. Każdy sterownik Game Ready posiada certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?